Mozambikkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Bilibiza, 3213, Quissanga, Cabo Delgado, Região Norte: 3213

3213

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Bilibiza, 3213, Quissanga, Cabo Delgado, Região Norte
Qytet :Bilibiza
Rajon 3 :Quissanga
Rajon 2 :Cabo Delgado
Rajon 1 :Região Norte
Vend :Mozambik
Kodi Postar :3213

Informacione të Tjera
Gjuhë :Portuguese (PT)
Kodi Rajoni :MZ-P
gjerësi :-12.60400
gjatësi :40.19048
Zona Koha :Africa/Maputo
Koha Koordinuar Universal :UTC+2
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Bilibiza, 3213, Quissanga, Cabo Delgado, Região Norte është e vendosur në Mozambik.Kodi i saj është zip 3213.

Të tjerët u kërkohet në
Bilibiza, 3213, Quissanga, Cabo Delgado, Região Norte,3213 ©2014 kodin postar Query