МозамбикПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Bilibiza, 3213, Quissanga, Cabo Delgado, Região Norte: 3213

3213

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Bilibiza, 3213, Quissanga, Cabo Delgado, Região Norte
Град :Bilibiza
Регионот 3 :Quissanga
Регионот 2 :Cabo Delgado
Регионот 1 :Região Norte
Земја :Мозамбик
Поштенски :3213

Други Информации
Јазик :Portuguese (PT)
Регионален Код :MZ-P
ширина :-12.60400
должина :40.19048
Временска Зона :Africa/Maputo
Координирано Универзално Време :UTC+2
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Bilibiza, 3213, Quissanga, Cabo Delgado, Região Norte се наоѓа во Мозамбик. Нејзините поштенски код е 3213.

Другите се е достапен
Bilibiza, 3213, Quissanga, Cabo Delgado, Região Norte,3213 ©2014 Поштенски Пребарување