Mozambikkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Cobue, 3312, Lago, Niassa, Região Norte: 3312

3312

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Cobue, 3312, Lago, Niassa, Região Norte
Qytet :Cobue
Rajon 3 :Lago
Rajon 2 :Niassa
Rajon 1 :Região Norte
Vend :Mozambik
Kodi Postar :3312

Informacione të Tjera
Gjuhë :Portuguese (PT)
Kodi Rajoni :MZ-A
gjerësi :-12.04664
gjatësi :34.90599
Zona Koha :Africa/Maputo
Koha Koordinuar Universal :UTC+2
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Cobue, 3312, Lago, Niassa, Região Norte është e vendosur në Mozambik.Kodi i saj është zip 3312.

Të tjerët u kërkohet në
Cobue, 3312, Lago, Niassa, Região Norte,3312 ©2014 kodin postar Query